TeklifimGelsin Tatil Kredisi

Tatil Kredini
Hemen hesapla

1

Tatil Kredisi Tutarını Gir

Tatilin için ne kadar krediye ihtiyacın var belirle

2

Tatil Kredisi Ödeme Vadesini Gir

Tatil Kredini kaç ayda ödemek istediğini belirle

3

Tatil Kredisi Tekliflerini Karşılaştır

Sana özel Tatil Kredisi tekliflerini karşılaştır ve beklemeden başvur

Tatil Kredisi

Tutar
Vade
Popüler Aramalar

0 0 Ay vadeli

Tatil Kredisi Nedir?

Tatil kredisi, genellikle yaz ve kış tatil dönemlerinde bankaların tüketicilere ekonomik destek sağlamak amacıyla sundukları bir tüketici kredisi ürünüdür. Bir diğer ifadeyle tatil kredisi, cazip faiz oranlarına sahip bir ihtiyaç kredisi türüdür. Tatil kredisi diğer ihtiyaç kredileri gibi maksimum 36 ay vade ile kullanılabilir. İhtiyaç kredisi için belirlenen vade ve tutar limitlerinin tümü tatil kredisi için de geçerlidir.

Tatil Kredisi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Tatil kredisi kullanmanın en büyük avantajı düşük faiz oranlarıdır. Bankalar tatil dönemlerinde müşterilerine standart ihtiyaç kredisinin yanı sıra daha uygun faiz oranlarına sahip tatil kredisi sunarlar. Tatil kredisi faiz oranları, ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre daha avantajlıdır; bu nedenle tatil ihtiyaçlarını karşılamak isteyen birinin ihtiyaç kredisi yerine tatil kredisi kullanması çok daha akıllıca olacaktır. Tatil kredisinin sağlayacağı bir diğer önemli avantaj ise tatil için gereken ödemeleri toplu olarak yapmaktansa tatil kredisi kullanıp eşit taksitler halinde ödeme yapmanın çoğu insan için daha kolay olmasıdır. Bankaların sundukları tatil kredisi faiz oranlarını TeklifimGelsin üzerinden inceleyebilir ve dilediğin bankaya başvurunu kolayca yapabilirsin.

 • Tatil kredisi, yılın tatil dönemlerinde insanların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalar tarafından sunulan bir tüketici kredisi ürünüdür. Tatil kredisini ihtiyaç kredisinden ayıran en temel fark ise tatil kredisi faiz oranlarının ihtiyaç kredisi faiz oranlarına göre çok daha avantajlı olmasıdır. Bir diğer fark ise ihtiyaç kredisi bankalar tarafından her zaman sunulan bir tüketici kredisi ürünüyken bayram kredisi yılın yalnızca tatil dönemlerinde sunulan bir tüketici kredisi ürünüdür.

  Tatil Kredisi Maliyet Tablosu

  Min. Tutar1.000 TL
  Max. Tutar999.999 TL
  Vade Süresi3 - 36 Ay

  Min. Yıllık Maliyet Oranı%30,96
  Max. Yıllık Maliyet Oranı%93,12

  Örnek Hesaplama: 12 ay vadeli 10.000 TL tatil kredisi çekmek istediğinde, aylık en düşük %1,79 faiz oranı ile aylık taksit ödemesi 959,44 TL, banka tahsis ücreti 50,00 TL, yıllık maliyet oranı ise %30,96 olur. 12 ayın sonunda ödeyeceğin toplam tutar ise 11.513,28 TL’dir.