Biz Kimiz

TeklifimGelsin

Kullanıcılarımızın yatırım ve kredi ihtiyaçları doğrultusunda, tüm bankaların tekliflerini anında görüntüleyerek işlemlerini tamamlayabildikleri bir Kişiselleştirilmiş Finansal Platform olarak faaliyet göstermekteyiz.

2020 yılında temelleri atılan ve 2021 yılında web uygulaması olarak kullanıma sunulan platformumuz, TeklifimGelsin adı altında gelecek vadeden serüvenine başlamıştır.

Kullanıcılarımızın en avantajlı finansman modeline ulaşmalarına olanak tanımak, ihtiyaçlarını karşılamak için emek verdikleri yolculuklarında onlara katma değerli bir destek sunmak ve hayatlarını kolaylaştırarak fark yaratmak için her gün daha fazla çalışmaktayız.

Sektörde uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübelerle öne çıkan profesyoneller ile inovasyonun öncüsü olan yeni mezunların büyük bir sinerji ve takım ruhu ile iş birliğinde bulunduğu ekibimiz, platformumuzun deneyim temelinde inşa ettiği dinamik ruhu yansıtmaktadır. Bu eşsiz ahenkle güçlenen ve her geçen gün büyüyen ekibimiz, kullanıcılarımıza son teknoloji dijital alt yapı kanalları aracılığıyla kişiye özel, hızlı ve güvenli hizmetler sunmaktadır.