TeklifimGelsin
TeklifimGelsin
Kredi
Yatırım
Ayın Ürünleri

TeklifimGelsin Blog

11 Şubat 2022

Düşük Kredi Skoruyla Kredi Çekilebilir Mi? Kredi Karnesi ile Kredi Derecesi Nasıl Yükseltilir?

TeklifimGelsin 2021 yılında hizmete giren bir kişiselleştirilmiş dijital bankacılık pazaryeri platformudur. Bu platformda Kredi Karnesi ve Kredi Derecesi gibi kavramlar aracılığıyla kredi sürecini en iyi şekilde yönetebilir, bankalar ile aranızdaki kredi görüşmelerinden önce en avantajlı yolu izleyebilirsiniz. Kredi sürecini etkileyen birçok faktör olmakla beraber, TeklifimGelsin Kredi Karnesi ile bu faktörlerin neler olduğunu ve nasıl bir şekilde sonuca ulaşılacağını, size özel teklifleri ve risk seviyenizi görüntüleyebilirsiniz. Kolay arayüzü ve bilgilendirici içeriği sayesinde en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz TeklifimGelsin Kredi Karnesi tamamen sizin için en avantajlı yolu oluşturmak için çalışır.

Bankalardan alınan kredi kartı veya kredilerin ödenmesi gereken zamandan sonra ödenmesi sonucunda banka müşterilerinin kredi skoru düşmektedir. Yine aynı şekilde daha önce sigortalı bir işte çalışmamış ve geliri olmayan insanların kredi skoru çalışan ve düzenli kredi kartı veya kredi ödemesini gerçekleştiren insanlara kıyasla daha düşük olmaktadır. Bu sebeple kredi çekmeden önce dikkat edilmesi gereken ilk konu kredi kartı veya önceden çekilmiş olan kredinin ödenmesi gereken aylık taksitlerini zamanında ve eksiksiz şekilde ödemektir. Bankaların size olan güvenini sunduğumuz hizmet sayesinde öğrenebilir, size atanan kredi derecenize ulaşarak kredi çekmeden önceki süreci yardım alarak ilerletebilirsiniz. Bu süreçte kredi çekmek isteyen müşterilerin merak ettiği çeşitli sorular olacaktır. Bu sorulara bir örnek de “geçmiş zamanda düzenli ödeme yapmamış ve kredi notu düşük olan kişiler kredi çekebilir mi” sorusudur. Birkaç alt başlıkta bu konuyu detaylandırarak TeklifimGelsin sitesi üzerinden hizmetleri kullanacak olan müşterileri bilgilendirecek ve kafanızda oluşan soru işaretlerini gidereceğiz.

Kredi Derecesi kredi Karnesi

TeklifimGelsin Kredi Karnesi ve Kredi Derecesi

TeklifimGelsin sayesinde kendi kredi karnenizi oluşturup kredi derecenizi öğrenebilirsiniz. Aldığınız sonucun ardından aynı zamanda kredi derecenizi nasıl yükselteceğinizi de algoritmamız ile tespit edebilir tavsiyelere göre kredi çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TeklifimGelsin Kredi Karnesi daha önceki banka verilerinizden yararlanarak size özel kredi teklifleri, kredi kartı teklifleri, risk seviyesi hizmetlerini barındıran bir karnedir. Bu hizmeti kullanarak kredi derecenizi A+ derecesinde E- derecesine kadar olacak şekilde öğrenebilir, bu dereceyi artırmanın yolları hakkında da bilgiler alabilirsiniz.

Daha önce kredi başvurusu yapmış ancak olumlu yanıt alamamış müşteriler için de en iyi çözüm TeklifimGelsin Kredi Karnesi olacaktır. TeklifimGelsin Kredi Karnesi sayesinde ortaya çıkacak kredi derecenizi yükseltebilir, kredi başvurularınızı olumlu şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Yine TeklifimGelsin Kredi Karnesi sayesinde daha önce kullandığınız kredi kartları ve çekmiş olduğunuz kredilerin ödeme alışkanlıklarına göre bankalar tarafından değerlendirilen risk seviyenizi görebilir ve risk seviyenizi düşürmek için size özel oluşturulan tavsiyelere ulaşabilirsiniz.

Bu hizmeti kullanarak hem vaktinizi hem de paranızı verimli kullanmış olursunuz. Çünkü TeklifimGelsin Kredi Karnesi hızlı bir şekilde kredi derecenizi oluşturur ve size özel en avantajlı krediye ulaşmanızı sağlar.

Yalnızca kredi konusunda değil aynı zamanda kredi kartı tercihi yapmadan önce de TeklifimGelsin Kredi Karnesi hizmetini kullanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde başvurabileceğiniz bankaları ve alabileceğiniz kredi kartlarının listesine ulaşabilir, karar aşamasında Kredi Karnesinden yardım alabilirsiniz. Tüm bankalar tek tek dolaşmak yerine hizmetimizi kullanarak büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.

Aylık Kredi Kartı ve Kredi Ödemeleri

Bankalar için kredi onayından önce incelenen ilk faktör müşterinin kullandığı kredi kartı ve kredilerin ödeme alışkanlıklarıdır. Kredi kartı ve kredi ödemelerini düzenli olarak yapmayan müşterilerin kredi skorları düşük olacağından, bankalar bu müşterilere kredi vermemeyi veya düşük miktarda kredi vermeyi tercih edebilir. Ancak müşterilerin bu durumu tersine çevirme imkanı bulunmaktadır. TeklifimGelsin Kredi Karnesi aracılığıyla kredi derecenizi öğrenebilir, karnenin analizleri ile kredi çekmeden önce izlemeniz gereken yollar hakkında tavsiyelere ulaşabilirsiniz. Tavsiyelere uyarak kredi derecenizi yükseltebilir ve talep ettiğiniz krediye ulaşabilirsiniz.

kredi notu , kredi skoru artırmak kredi derecesi kredi karnesi

Kredi Çekmeden Önce İzlenmesi Gereken Adımlar

Kredi çekmeye karar verdikten sonra yapılması gerekenlerin başında sahip olunan kredi kartının aylık taksitlerini düzenli bir şekilde ödemektir. Ardından sitemiz üzerinden TeklifimGelsin Kredi Karnesi hizmetini kullandıktan sonra size en uygun krediyi ve bankayı öğrenebilir, her bankanın sunduğu teklifler arasında kıyaslamalar yapabilirsiniz. TeklifimGelsin Kredi Karnesi kredi derecenizi çıkararak sizi çekebileceğiniz kredi hakkında bilgilendirecektir. Kredi dereceniz ile bankalar açısından ne kadar güvenilir seviyede olduğunuzu görebileceksiniz. Aynı zamanda bu kredi derecesini yükseltmek için size çeşitli tavsiyelerde bulunacaktır. Böylelikle hayatınızı kolaylaştıracak olan krediye sahip olabileceksiniz.

Krediye başvurmadan önce aylık olarak ne kadar ödeme yapabileceğiniz belirlemeli, bankaların tekliflerini kıyaslamalı ve krediyi kullanmadan önce, ödeme dönemindeki planlamanızı öncesinden düşünmelisiniz. Bu planlamalar kredi öncesi, kredi ödeme süreci ve sonrası için hayatınızı sürdürürken elinizi rahatlatacaktır.

Kimler TeklifimGelsin Kredi Karnesini kullanamaz

TeklifimGelsin Kredi Karnesinin oluşmadığı durumlarda çeşitli faktörler bu duruma etki etmiş olabilir. Her bireyin Kredi Karnesi oluşmayabilir bu bankalarda daha önce finansal bir geçmişinizin olmamasıyla ilgili olabilir. Kredi Karnesinin oluşmamasına aşağıdaki maddeler sebep olmuş olabilir:

·       18 yaşından küçük olmak

·       3 aydan daha eski başvurmuş olduğunuz bir kredi veya kredi kartına sahip olmamak

·       Geçmiş 12 aylık dönem içerisinde hiç kredi kartı kullanmamış olmak ya da kredi başvurusunda bulunmamak

·       Geçmiş 12 aylık dönem içerisinde varlık yönetim şirketine devredilmemiş bir borcunuzun olmaması

·       90 gün boyunca gecikmeye gitmiş ve ödenmemiş bir kredi borcunuzun olması

Etiketler: Kredi Karnesi

Yazar: TeklifimGelsin