Hayat-Finans-Finansman-SponsorluHayat-Finans-Finansman-Sponsorlu

Kredi Karneni Oluştur

Kişisel Bilgiler

Aylık Net Gelir
Meslek
Eğitim
Çalışma şekli

Bu işlem kredi notunu düşürmez,
yükselmesi için öneriler sunar

Lütfen tüm alanları doldur!

TeklifimGelsin Kredi KarnesiyleDaha iyi bir kredi derecesine sahip ol!

Bu aya özel 99₺ yerine 29
Kredi Karnesi DemoKredi Karnesi Demo
Örnek Kredi Karnesini İncele
Kredi Derecesi Artırma

TeklifimGelsin Kredi Karnesiyle
Kredi Dereceni Artırmak
Çok Kolay!

Başvurduğun krediler
onaylanmıyor mu?

Bunun için şansa ihtiyacın yok, Kredi Dereceni yükseltmeye ihtiyacın var.
Kredi Dereceni yükseltmenin yolları TeklifimGelsin Kredi Karnesinde.

Sık Sorulan Sorular

  • Ülkemizde bireylerin tüm finansal geçmişi KKB yani Kredi Kayıt Bürosu adı verilen ortak bir kuruluşta toplanır. Toplanan verilerin analiz edilmesiyle oluşan puanlama sistemiyse kredi notu olarak adlandırılır. Kişi özelinde belirlenen kredi notları belirli bir ücret karşılığında kuruma üye olan firmalara ya da bireylere verilir.
  • Kredi notu; kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi tüm kredili ürünler kapsamında yer alan borçlara ait ödeme alışkanlıkları, toplam borç miktarı ve kredi kullanım bilgileri gibi faktörler üzerinden hesaplanır. Bunların yanı sıra bankalar nezdindeki kredi ve kredi kartı limitleri, risk bakiyesi ve benzer diğer faktörler de değerlendirme kapsamında yer alır.
  • Kredi risk raporu kişinin kredi notunu oluşturan faktörleri kapsayan bir rapordur. Rapor dâhilinde bankalar nezdindeki kredi ve kredi kartı limitleri, toplam risk ve ödeme performansı gibi bilgiler bulunur. Kredi notu; kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı gibi kredili ürünlere yapılan başvuruların değerlendirilmesi aşamasında temel kriterdir. Kredi puanı ne kadar yüksekse kredili ürünlere yapılan başvuruların olumlu sonuçlanma olasılığı o kadar artacaktır. Bu nedenle pek çok kişi kredili ürünlere başvurmadan önce kredi notu sorgulama işlemiyle kredi notlarını öğrenmeyi tercih eder.
  • TeklifimGelsin tarafından müşterilerinin finansal işlem süreçlerini daha sağlıklı bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanan ve TeklifimGelsin’in tescilli ürünü olan Kredi Karnesi tüm finansal geçmişin tek bir ekranda toplanmasını sağlar.
Yardım Al