Aidatsız Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Yayınlanma Tarihi: 11 Şubat 2022

Yıllık kart aidat ücretleri ve kesinti durumları her bir kullanıcının şikayet ettiği konular arasında yer almaktadır. Bunun için aidat içermeyen kredi kartlarına dair araştırma yaptıkları bilinmektedir. Bu şekilde ekstra masraflardan kurtulma ve ek bir ödeme yapmak zorunda kalmama gibi durumlar ortaya çıkabilecektir.

Bankaların bilindiği üzere kredi kartı kullanıcılarından en az 100 TL gibi bir yıllık ücret talep ettiği görülebilmektedir. Geçen dönemlerde bu masrafların geri alınabilmesi söz konusu olsa da günümüzde pek de ortaya çıkabilecek bir konu olmamaktadır. Faiz ücretinin yanı sıra yıllık aidat ödemek istemeyen herkesin bu tip kartlara yönelmeleri kaçınılmaz olabiliyor. Online olarak başvuru yapılmasıyla beraber bu kartlara sahip olabilmek mümkün hale gelebiliyor.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartlarına dair online başvurular sonrasında limitin onaylanması anlık olarak gerçekleşebilecektir. Masrafsız bir biçimde kredi kartına sahip olmak isteyen herkesin bu yola yönelmeleri mümkün olabilecektir. Uygun kredi kartının seçilmesi sayesinde online olarak başvuru yaparak ve herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kart başvurusu yapılabilecektir. Kısa süre içerisinde onaylanmasının dışında ikamet edilen adrese 1 hafta içerisinde teslimi sağlanabilecektir.

Birkaç adımda bu tür başvuruları yapabilmek ve online formlarla beraber anlık olarak bankaya gönderim işlemi gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir. Değerlendirmelerin yapılmasıyla beraber en fazla 2 saat içerisinde olumlu olumsuz dönüşler yapılacaktır. Bu hususta kullanılabilecek olan kartlar şu şekilde belirtilmektedir.  

  • Akbank Axess Free Kart
  • Yapı Kredi World Eko Kart
  • Odeabank Bank’O Kart Aidatsız
Aidatsız kredi kartı veren bankalar hangileridir

Akbank Axess Free Kart

Yaygın olarak kullanılan bankalar arasında bulunan Akbank da masrafsız kredi kartı olan Free Card ile beraber yıllık aidat ödeme durumu ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda harcamalara bağlı olarak sık sık chip para kazanma imkanının yanı sıra farklı kampanyalara dahil olabilmek de mümkün hale gelebilmektedir.

Akbank içerisinde akaryakıt, GSM, tekstil ve diğer alanlarda özel kampanyalara denk gelebilmek mümkün olmaktadır. Öte yandan bu kredi kartı sayesinde otomatik fatura ödeme talimatı da verilebilmektedir. Düzenli EFT işlemleri gerçekleştirilebilir ve tek çekim olarak yapılan alışverişlerin sonradan taksitlendirilmesi imkanı kullanılabilir. Nakit ihtiyacını karşılama adına kefil ya da formalite istemeyen bu kredi kartı sayesinde Taksitli Para, Hızlı Para ya da SMS Para gibi özelliklerden faydalanma durumu ortaya çıkacaktır. Günlük düşük miktarlardaki nakit gereksinimlerini karşılamak adına nakit avans desteği de bu kredi kartıyla sağlanabilecektir. Öte yandan bu kredi kartına özel olan aylık harcama limitleri de önceden belirlenebilmektedir. Tutarların aşılması halinde kısa mesaj yoluyla bilgi alabilmek mümkün olacak olan bir durumdur.

Yapı Kredi World Eko Kart

Yapı Kredi World Eko Kart ile beraber yıllık kart aidatı olmadan hizmet alabilmek mümkün olacaktır. Tüm imkanlardan anlık olarak yararlanmak ve alışverişler sonrasında puan kazanmak mümkün olacaktır. Taksit özelliği sayesinde daha rahat ödeme seçeneğinin bulunduğu bu kartta aynı zamanda da nakit çekmek ve borç ertelemek gibi seçenekler de kullanım içerisinde olacaktır.

Aidatsız kredi kartı veren bankalar nelerdir

Odeabank Aidatsız Bank’O Kart

Yıllık kart aidat zorunluluğu olmayan kredi kartları arasında Bank’O kart da yer almaktadır. Farklı özellikleri içerisinde barındıran bu kredi kartı sayesinde yurt içi, yurtdışı ve online alışverişleri rahatlıkla gerçekleştirebilmek mümkün hale gelmektedir. Bunun dışında nakit avans ve taksitli nakit avans gibi özelliklerinden de kullanıcılarının yararlandığı görülebilmektedir.

Yıllık Aidatsız Kredi Kartı Başvuruları

Kredi kartları günümüzde gerekli olan hizmetler arasında başı çekmektedir. Bu doğrultuda herkesin birden fazla bankayla kredi kartı konusunda çalıştıkları bilinmektedir. Bankalardan alınacak olan bu kredi kartlarının en büyük sıkıntısı da yıllık aidat problemi olarak görülebilmektedir. Hem yapılan harcamalardan faiz oranı talep etmesinin yanı sıra aidat istenmesi de kullanıcıların normal olarak karşılamadığı durumlar arasında yer almaktadır.

Yıllık aidatsız kredi kartlarına dair başvuruların yapılması esnasında daha önceden çalışılmış ya da halen daha çalışılan bankaların ilk tercih olunması gerektiği önerilmektedir. Böylelikle hem başvuru süresi daha kısa olacak hem de müşterisi olunduğundan dolayı ek kampanyalardan yararlanma gibi bir durum ortaya çıkacaktır.

Müşterisi olunan bankaların online bankacılık hizmetlerinden yararlanarak da kredi kartı başvurularını gerçekleştirmek mümkün olacak olan bir durumdur. Böylelikle kısa süre içerisinde online formların doldurulması ve en fazla 2 saat içerisinde dönüş yapılması gibi bir gelişme yaşanacaktır. Kredi kartlarının teslimatı da en fazla 1 hafta içerisinde gerçekleşerek, anında aktif olarak kullanılması gibi bir durum kendini gösterecektir.

Etiketler: Kredi Kartı

Yazar: TeklifimGelsin