Akbank Ticari Kredi Kartı

Pom banner mobile
Pom banner desktop
Akbank Ticari Kredi Kartı’na Başvur →

Şimdi Axess Business veya Wings Business sahibi olanlar 3.000 TL’ye varan chip-para kazanıyor.

29 Şubat’a kadar ilk kez Axess Business veya Wings Business kredi kartı sahibi olarak yapacağınız her 7.500 TL ve üzeri harcamanıza 600 TL, toplamda 3.000 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz.

Kazanmak için şimdi Axess Business veya Wings Business’e başvurup, Juzdan’dan kampanyaya katılın.

Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 1– 29 Şubat 2024 tarihleri arasında ilk kez Axess Business veya Wings Business Kredi Kartına başvuru yapan müşterilerimiz için geçerlidir. 29.02.2024’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar, 15.03.2024 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlayabilir.

  • Başvurusu onaylanan Akbanklılar kampanya kapsamında 15.03.2024’e kadar Juzdan veya SMS ile kampanyaya katılım sağlayabilir. Katılım sağlayan Akbanklılar, 31.03.2024 tarihine kadar yapacakları her 7.500 TL ve üzeri harcamalarına 600 TL, toplamda 3.000 TL’ye varan chip-para kazanabilir.

  • • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Daha Fazla Göster 
  • Ticari kredi kartı, şirketlerin alım satım işlerinde kullandığı ve iş yeri harcamalarını kişisel harcamalardan ayıran bankacılık ürünüdür. Şirketlerin; akaryakıt, konaklama, market veya iş seyahatleri gibi harcamalarını ticari kredi kartı kullanarak yapması mümkündür. Böylece şirkete ait harcamaları tek bir ekran üzerinden takip edebilir, nakit akışı hakkında pratik şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Ticari kredi kartları avantajlarından faydalanmak için Axess Business veya Wings Business kart ürünlerine başvuruda bulunabilirsiniz.Unutmayın, kredi kartları finansal özgürlüğün yanı sıra sorumlulukları da beraberinde getirir. Kartınızı bilinçli ve dikkatli bir şekilde kullanmak, finansal sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Her türlü sorunuz ve yardım talebiniz için 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi hizmetinizdedir.