Akbank Axess

Bu form aracılığıyla alınan bilgiler Akbank tarafından kayıt altına alınmakta olup TeklifimGelsin tarafından elde edilmemekte ve işlenmemektedir. Söz konusu formu doldurup göndermeniz halinde, Akbank veri sorumlusu sıfatıyla sizinle iletişime geçecektir. Akbank kişisel verilerinizi Aydınlatma Metni kapsamında işlemektedir.

%0 Faizli 15.000 TL’ye Varan Taksitli Avans!

  • Kredi Kartı başvuru formunu doldur.

  • Akbank Axess kredi kartına ücretsiz başvur.

  • Axess fırsatlarından yararlan!

Axess kredi kartı sahibi olarak kartınızla ilgili sıkça sorulan birkaç soruya yanıt verelim.

  • Axess kredi kartı başvurusu için öncelikle bankanın resmi web sitesine girip başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Formda, kişisel bilgilerinizi ve finansal durumunuza dair bilgileri doğru ve eksiksiz giriniz. Başvuru yapmadan önce, kredi kartı sözleşmesini ve taahhütnameyi dikkatlice okumanız önerilir. Başvurunuz tamamlandıktan sonra, banka tarafından kredi puanınıza ve diğer finansal bilgilerinize bakılır. Başvurunuz onaylandığında, kredi kartınız adresinize gönderilir. Başvuru durumunuzu öğrenmek için 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayabilirsiniz.

  • Unutmayın, kredi kartları finansal özgürlüğün yanı sıra sorumlulukları da beraberinde getirir. Kartınızı bilinçli ve dikkatli bir şekilde kullanmak, finansal sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaktır. Her türlü sorunuz ve yardım talebiniz için 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi hizmetinizdedir.

Acil Nakit İhtiyacınız Olduğunda

Anında Kredi

48 aya varan taksitlerle anında kredi!

Masraflar Çoksa, Panik Yok

Havale/EFT

Kira, aidat, okul masrafı gibi tüm ödemelerini kredi kartıyla yapın.

SMS Kredi

Anında 500 TL

Tek bir SMS ile 500 TL anında cebinizde!

Hesabını Bilenlere

Taksit İste

Peşin alıp, sonradan taksitlendirmek isterseniz.

İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin

Borç Ertele

Şimdi alıp, istediğiniz zaman ödemek isterseniz.