Garanti BBVA Bireysel İhtiyaç Kredisi

Pom banner mobile
Pom banner desktop
Tutar
Vade
Kredi TutarıFaiz (%)VadeTaksitTahsis ÜcretiÜcretler ToplamıYıllık Maliyet Oranı(%)Toplam Maliyet
50.000 TL3,89%36 Ay3.043,88 TL250 TL1187,50 TL%81,33109.867,18 TL

* İlgili yasal düzenleme kapsamında 16 Eylül 2021 sonrasında açılan tüm ihtiyaç kredilerinizin maksimum vade limiti, kalan anapara bakiye toplamı 50.000 TL ve altında ise 36 ay, 50.000 TL ve 100.000 TL arasında ise 24 ay, 100.000 TL üzerinde ise 12 aydır. Örnek hesaplama, 50.000 TL kredi tutarı ve 36 ay vade faiz oranı 4,26% yıllık toplam maliyet 91,9633%’tür. Sigorta ve Vergi dahil ücretler toplamı 1187,50 TL’dir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar olup, %15 oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti BBVA müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece anlaşmalı firmalardan alışveriş sırasında kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

  • İhtiyaç kredisi (Tüketici kredisi), tüm bireysel ihtiyaçlarınızın veya mevcut borçlarınızın finansmanına yönelik destek olarak tanımlanabilir. Garanti BBVA’nın uygun faiz avantajı ve ayrıcalıklı ödeme koşullarıyla sunduğu size özel bireysel kredi fırsatlarıyla nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, hayallerinizi ertelemeden yaşayabilirsiniz.

  • Garanti BBVA olarak tüm gereksinimleriniz için avantajlı ödeme koşulları sunan çözümlerle yanınızdayız. Dilerseniz ihtiyacınıza göre Alışveriş Kredisi, Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi ve Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) gibi ürünlerimizden size uygun olanı seçebilir, bütçenizi zorlamadan hayallerinize kavuşabilirsiniz