CardFinans’lı olanlar kazanıyor!

Pom banner mobile
Pom banner desktop

QNB Mobil'den Yeni Müşteri Olanlara Özel %0 Faizli Anında 30.000 TL

Yeni Müşteri Kampanyası: 10.000 TL ve 6 ay vadeye kadar %0 faizli ihtiyaç kredisine ek olarak CardFinans alanlara %0 faiz oranı ve 3 ay vade ile 20.000 TL Taksitli Nakit Avans

HEMEN BAŞVUR!

CardFinans ile 20.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans!

  • Kampanyadan hali hazırda herhangi bir QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olmayan müşteriler, 1 Temmuz - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapacakları CardFinans ya da CardFinans Xtra kredi kartı başvuruları aynı ay içinde onaylandığı takdirde faydalanabileceklerdir.

  • Kampanyadan hali hazırda herhangi bir QNB Finansbank bireysel kredi kartı sahibi olmayan müşterilerimiz, 9 Mayıs - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapacakları CardFinans ya da CardFinans Xtra kredi kartı başvuruları aynı ay içinde onaylandığı takdirde faydalanabileceklerdir.

  • Kampanyadan faydalanabilmek için başvuru girişlerinin CardFinans ya da QNB Finansbank web sitelerinden, QNB Mobil üzerinden görüntülü görüşme ile müşterimiz olarak mobilden ya da QNB Mobil'den seçili müşteriler için hazırlanan pop up üzerinden yapılması gerekmektedir. Bu kanallar dışında yapılan başvurular ile kampanya katılımı sağlanmayacaktır.

  • %0 faizli Taksitli Nakit Avans kampanyasından sadece CardFinans ve CardFinans Xtra kredi kartı sahipleri faydalanabilir. CardFinans GO, CardFinans Trendyol, CardFinans Fix, Miles & Smiles, Enparacom kredi kartları kampanya kapsamı dışındadır. Bu kredi kartları ile faizsiz taksitli nakit avans kullanımı yapılmayacaktır.

  • CardFinans başvurusu onaylanan müşterilerimiz, kartlarını teslim aldıktan sonra 1 ay içinde kampanyadan faydalanabilecektir.

Daha Fazla Göster 
Faizsiz Kampanyaya Başvur!

Yeni Müşterilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Koşulları:

  • Kampanya, görüntülü görüşme ve direkt satış kanalları ile müşteri olma sürecini tamamlayan yeni müşterilerimiz için geçerlidir.

  • %0 faiz oranı, 10.000 TL ve 6 ay vadeye kadar başvurulan krediler için geçerlidir. Üstü tutar ve vadeler için gösterilen faiz oranları temsilidir. Müşteri özelinde değişiklik gösterebilir.

  • QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, sigortalı ve sigortasız kredi seçimine göre değişiklik göstermektedir.

  • Görüntülü görüşme ile müşterimiz olup QNB Mobil’den veya qnbfinansbank.com adresinden ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

  • Sadece Enpara müşterisiyseniz, kampanyadan yararlanmak için görüntülü görüşmeyle veya direkt satış kanalı aracılığıyla müşterimiz olmadan önce qnbfinansbank.com adresinden ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Daha Fazla Göster 
HEMEN BAŞVUR!