Onay Oranı En Yüksek Kredi Kartı

Pom banner mobilePom banner desktop
Avantajlı Kredi Kartı
GarantiBBVA Bonus
Yıllık Ödeme: 
354
İlk Yıl Ücretsiz

Kampanyalar 

Faiz ve Ücretler

ÜrünYıllık Üyelik Bedeli*Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli*Alışveriş Faizi**Gecikme Faizi**Nakit Avans FaiziNakit Avans ÜcretiLimit Aşım Faizi
Bonus354,00 TL176,50 TL% 3,66% 3,96% 4,42% 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)% 3,66

*Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.

**Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarının ödemediğin kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.