Bonus Platinum ile %0 Faizli 20.000 TL

Pom banner mobile
Pom banner desktop

Faizsiz 20.000 TL | 7.500 TL Bonus

Avantajlı Kredi Kartı
GarantiBBVA Bonus

Faizsiz 20.000 TL | 7.500 TL Bonus

Yıllık Ödeme: 
763

Kampanyalar 

Bonus Platinum'a hemen başvurun, ilk kez Bonuslu olun, 20.000 TL'ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanın!
Bonus’un en prestijli üyesi Bonus Platinum ile alışverişlerinden ayda 7.500 TL’ye varan bonus kazanabilirsin.
Yıllık kart ücretini şimdi değil ilk harcamadan 1 yıl sonra öde!
Bonus Platinum'un özellikleri içinde bulunan Ekstra Bonus sayesinde aylık harcamaların 2.000 TL'yi geçtiği an %50, 4.000 TL'yi geçtikten sonra da 2 kat daha fazla Bonus kazanabilirsin.
Bonus Platinum, Bonus’un kazandıran tüm özelliklerine sahiptir. Bonus Platinum ile binlerce Bonus Program Ortağı mağazalardaki alışverişlerinde taksit yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus kazanabilir ve kazandığınız bonusla istediğin zaman bedava alışveriş yapabilirsin.

Faiz ve Ücretler

ÜrünYıllık Üyelik Bedeli*Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli*Alışveriş Faizi**Gecikme Faizi**Nakit Avans FaiziNakit Avans ÜcretiLimit Aşım Faizi
Bonus762,5 TL379,50 TL% 4,25% 4,55% 5,00% 1,00 + 0,00 TL (minimum 0,00 TL)% 4,25

*Bonus, Money Bonus, Aynalı Bonus, Çevreci Bonus, Şeffaf Bonus, Fenerbahçe Bonus ve bu kartların Gold ve Platinum ürünleri, Altın Bonus, Bonus American Express asıl kartlarının ve ek kartların yıllık kart aidatı kartın ilk açılışını takip eden 12 ayın sonunda kartlarına yansıtılır. Kart ücreti yasıma tarihinden önceki 180 gün içinde hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kabul edilir ve ücret alınmadan önce kart sahibi 30 gün içinde ilave maliyete katlanmaksızın kartı kapatma hakkına sahiptir. GS Bonus, BJK Bonus, Trabzonspor Bonus ve Flexi’nin ise kart ücreti ilk ekstrede karta borç olarak yansıtılır.

**Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarının ödemediğin kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.