KobimGelsin Landing Hello-AkbankKobimGelsin Landing Hello-Akbank

Özel Kobi Banka Teklifleri KobimGelsin’de

İşletmenin tüm ihtiyaçları için en avantajlı tekliflere göz at, karşılaştır ve anında başvur!

KobimGelsin Seninle!
  • KOBİ KredisiKOBİ Kredisi  
  • Ticari KartlarTicari Kartlar  
  • POSPOS  
  • KOBİ KarnesiKOBİ Karnesi  

Kampanyalar

İşletmenin büyüme hedefi için finansal desteğe mi ihtiyacın var? KobimGelsin, özel KOBİ banka teklifleri ile işletmelerin finansal ihtiyaçlarını karşılıyor. KobimGelsin, işletme sahipleri için en uygun finansal çözümler sunarak, büyüme hedeflerine ulaşmanda güçlü bir yardımcı olarak öne çıkıyor.

KobimGelsin Nedir?

KobimGelsin, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ'lerin) finansal gereksinimlerini karşılamak üzere bankalar tarafından sunulan kobi kredisi, ticari kredi kartı, fiziki ve sanal POS gibi tüm teklifleri tek bir platformda bir araya getiren bilgi ve başvuru merkezidir.

KobimGelsin, KOBİ’lerin klasik bankacılık ürünlerine erişimde yaşadığı zorlukları ve zaman kaybını önler. İşletme sahiplerine hızlı ve etkili finansal çözümleri dakikalar içinde kapsamlı bir şekilde sunar.

Bu geniş çözüm yelpazesi şöyle sıralanabilir:

KobimGelsin platformu üzerinden işletmeler, KOBİ kredisi hesaplama ve esnaf kredi başvurusu gibi gerekli finansal adımları atabilir. Çeşitli bankaların vade süresi, faiz oranı ve tüm diğer masraflarını karşılaştırabilir, ihtiyaçlarına özel sunulan teklifleri değerlendirebilir.

KobimGelsin ile işletmeler ticari kredi kartı başvurusunu kolaylıkla yapabilir. Bu kartlar, nakit yönetimi, muhasebe işlemlerini basitleştirme ve ödüller kazanma gibi avantajlar sunar. KobimGelsin platformu sayesinde işletmeler, bankaların sunduğu ticari kredi kartlarını karşılaştırarak ihtiyaçlarına en uygun kartı seçebilir.

KobimGelsin, işletmeler için hayati öneme sahip olan fiziki POS tekliflerini bir araya getirir. KobimGelsin platformu üzerinden işletmeler, fiziki POS çözümlerini inceleyerek ihtiyaçlarına uygun olanı seçebilirler. Bu çözümler, perakende dükkanları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve diğer fiziksel satış noktalarında kullanılabilir.

Sanal POS teklifleri de KobimGelsin platformunda işletmelere sunulan hizmetler arasındadır. İşletmeler çeşitli bankaların sunduğu sanal pos tekliflerini karşılaştırarak kendi özel ihtiyaç ve koşullarına en uygun sanal posu dakikalar içinde öğrenebilir ve hızlı bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilir. Başvuru adımlarını tamamladıktan sonra online satışlarında güvenli ve hızlı ödeme yöntemlerinden ve e-ticaretin sunduğu geniş olanaklardan yararlanabilir.